תפריט
phone iconemail iconfb icon logo
logo
phone iconemail iconfb icon

עגלות קפה עלית - שטראוס

הפתרון של GKB לעגלות הקפה של עלית שטראוס...

 

רקע

חטיבת הקפה של שטראוס/עלית מפעילה דוכני קפה בפריסה ארצית בבתי חולים, מוסדות חינוך, תחנות רכבת ועוד. החברה חיפשה פתרון למצלמות שיאפשרו שליטה וניהול על עמדות הקפה תוך מקסימום יעילות ומינימום עלות.

 

פתרון

GKB סיפקה כ-90 מצלמות מדגם דיפלומט, D02 1.3MP הפרוסות בכול דוכני הקפה (1~2 מצלמות לכול עמדה) ומאפשרות צפייה בזמן אמיתי והקלטה של המתרחש בכול העמדות בארץ. כול מצלמה מצוידת בכרטיס זיכרון המותקן בתוך המצלמה המאפשר הקלטה גם באם יש תקלה בתקשורת האינטרנט של בזק. GKB ספקה גם תוכנת NVR10, שהיא תוכנת ניהול והקלטה מקצועית למצלמות, IP ללא חיוב, על מנת לצפות במצלמות ולהקליטן במשרדי החברה. התוכנה מותקנת במספר שרתים שונים המקליטים את האינפורמציה במקביל. כמוכן סופקה תוכנת Viewer11 לצפייה במצלמות ובהקלטות. גם תוכנה זו ניתנת ללא חיוב. המערכת מאפשרת לתת רמות שונות של הרשאות למשתמשים, ומאפשרת הוספה והסרה של משתמשים בקלות תוך שמירה על רמת אבטחה גבוהה.

 

יתרונות

המערכת ידידותית למשתמש וחסכונית בכסף, בכך שהיא איננה דורשת כתובת IP קבועה בכול אתר וחוסכת תשלום חודשי בגין כתובות אלו. (חסכון של כ- 80 כתובות IP קבועות). המערכת מאפשרת הגדלת כמות המצלמות ללא הגבלה וללא תשלום בגין רישיונות נוספים.

 

 

מטה שטראוס CLOUD NVR NVR-64CH
מטה שטראוס
מטה שטראוס ביטחון
CLOUD NVR
צפייה בענן מכל מקום ללא כתובת אי פי קבוע
NVR-64CH
שרת הקלטה מרכזי

© 2014 ג.ו. פתרונות אבטחה בע״מ

© 2014 ג.ו. - פתרונות אבטחה בע״מ